Warsztaty siatkówki plażowej z gwiazdami PlusLigi! (VIDEO)

We wtorek (11 czerwca) w Przysusze odbyły się Warsztaty Siatkówki Plażowej, które poprowadzili siatkarze, którzy na co dzień występują na parkietach PlusLigi! W gronie trenerów, nie zabrakło przedstawiciela drużyny Cerrad Czarnych Radom, Wojciecha Żalińskiego!W pięknej, słonecznej i bardzo gorącej pogodzie, we wtorek (11 czerwca) w Przysusze odbyły się Warsztaty Siatkówki Plażowej! Zajęcia poświęcone były nauce gry w piłkę siatkową na piasku. Warsztaty dla młodzieży szkolnej z Przysuchy poprowadzili siatkarze, którzy na co dzień, reprezentują barwy klubów z PlusLigi!Na boisku plażowym w rolę trenerów wcielili się Jakub Bucki (Jastrzębski Więgiel), Grzegorz Bociek (Aluron Virtu Warta Zawiercie), Janek Firlej (GKS Katowice), Wojciech Żaliński (Cerrad Czarni Radom) oraz Dominik Witczak i Piotr Filipowicz (II trener E.Leclerc Radomki Radom).

Młodzi adepci piłki siatkowej na plaży mieli okazję zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu gry na piasku, ale przede wszystkim mogli potrenować pod okiem najlepszych zawodników w Polsce. Nie zabrakło treningu odbicia piłki górą oraz dołem, a także ataku czy bloku.

WARSZTATY SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z GWIAZDAMI PLUSLIGI! (GALERIA)

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz materiału video z Warsztatów Siatkówki Plażowej, które przygotowała telewizja klubowa CzarniTV!