Gramy w jednej drużynie! Firma Jar-Pol !

Za wspólnie rozegrany sezon 2018/2019 w SiatkarskaLiga dziękujemy firmie FUH Jar-Pol Jarosław Szymkiewicz‼️👏 #GramyRazem


F .U. H. Jar-Pol istnieje na rynku od 2007 roku. - Tworząc firmę mieliśmy na uwadze głównie to, by podchodzić do klienta kompleksowo - zaznaczają przedstawiciele. Firma zajmuje się wszystkim co potrzebne do profesjonalnego prowadzenia zakładów przetwórstwa mięsnego, włącznie z utrzymywaniem ich czystości.

Jar-Pol posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Zapewniając dobór odpowiednich i wyspecjalizowanych pracowników obsługujących procesy produkcji. Klienci osiągają oczekiwane rezultaty w zakresie rozwoju swojego biznesu.

- Świadczymy usługi polegające na realizowaniu prac dla danej firmy, która potrzebuje wykonać zadanie szybciej i dokładniej lecz nie rezygnując z najwyższych standardów. Jesteśmy gotowi świadczyć nasze usługi na każdym etapie produkcji, wykonywać powierzone nam zadania oraz czerpać satysfakcję ze współpracy z Zakładami Produkcji w Polsce i za granicą. - zapewnia firma.