Gramy w jednej drużynie! Firma Magnus!

Kolejne podziękowania za ostatni sezon kierujemy do firmy Magnus, dla których był to debiut w rozgrywkach PlusLigi z drużyną Cerrad Czarni Radom!

Transport i spedycja samochodowa są jedną z kluczowych działalności firmy MAGNUS. Cały tabor firmy MAGNUS to samochody ciężarowe, których silniki są zgodne z europejskimi normami emisji spalin EURO 6. 

Wszystkie pojazdy MAGNUS wyposażone są w  telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS, który umożliwia stałe śledzenie pozycji pojazdów i przewożonych dla klientów ładunków. Każdy transportowany towar jest objęty polisą ubezpieczeniową, a w razie potrzeby firma jest w stanie każdorazowo podnieść wysokość ubezpieczenia, aby sprostać wymaganiom niezbędnym do bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

- Świadczymy usługi zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. Specjalizujemy się w przewozach na terenie całej Unii Europejskiej. Wysoki poziom usług świadczonych przez firmę MAGNUS został osiągnięty dzięki profesjonalnej kadrze: doskonale wyszkolonym kierowcom oraz doświadczonym spedytorom, którzy dbają o szybką, sprawną i bezpieczną realizację każdego zlecenia. - podkreślają przedstawiciele firmy Magnus.