Zapraszamy na Finał Super Pucharu Polski w Przysusze! (VIDEO)

Od piątku (12 lipca) w Przysusze, a dokładnie na plaży w Toporni rozgrywany jest Super Puchar Polski mężczyzn i kobiet Lewiatan Mazovia Beach Ball 2019! Serdecznie zapraszamy na niedzielne półfinałowe oraz finałowe mecze! Wstęp jest bezpłatny!Od piątku (12 lipca) w Przysusze trwa Super Puchar Polski. Po rocznej przerwie zawody w Przysusze rozegrają już nie tylko siatkarze. Po raz pierwszy w historii do rywalizacji w tej miejscowości przystąpią także pary siatkarek, a wszyscy będą mierzyć się o Superpuchar Polski. Do niewielkiej miejscowości pod Radomiem przyjechała czołówka krajowych par siatkówki plażowej, ale i nie tylko. Turniej będzie ma charakter międzynarodowy, ponieważ do Przysuchy wybrały się też pary m.in. z Czech i Litwy.

Niedzielę o godzinie 9:00 otworzą ćwierćfinały mężczyzn, o godzinie 14:00 rozegrany zostanie Charytatywny Mecz Gwiazd, w czasie którego odbędą się licytację wielu ciekawych pamiątek przekazanych m.in. przez reprezentantów Polski – zarówno halowych, jak i plażowych. Około godziny 17:30 zmagania zakończy uroczysta ceremonia medalowa, a po niej zaplanowano ostatni punkt w programie wydarzenia – Galę Disco Polo.

Poniżej przedstawiamy terminarz niedzielnych (14 lipca) zmagań Super Puchar Polski mężczyzn i kobiet Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019:

10:00 półfinał I mężczyzn
11:00 półfinał II mężczyzn
12.00 Legieta/Kaczmarek – Zackiewicz/Zdon
13.00 mecz o 3. miejsce mężczyzn
14.00 Charytatywny Mecz Gwiazd
15.00 Kubickova/Kvapilova – Saad/Strąg
16:00 finał mężczyzn
17.00 uroczysta ceremonia zakończenia turnieju