Bartłomiej Grzechnik wraca do Radomia!

Wychowanek radomskiego klubu wraca do drużyny Cerrad Czarnych! Bartłomiej Grzechnik w sezonie 2019/2020 będzie ponownie reprezentować barwy drużyny Wojskowych! Witamy w domu! Witamy w zespole Wojskowych!Bartłomiej Grzechnik wraca do swojego macierzystego klubu! 26-letni środkowy w sezonie 2019/2020 będzie ponownie reprezentować barwy drużyny Cerrad Czarnych Radom!

Popularny „Wiśnia” do Radomia wraca po trzyletniej przerwie. Po wywalczeniu awansu z drużyną RCS Czarnych Radom do PlusLigi w sezonie 2012/2013, Bartłomiej Grzechnik przez kolejne trzy lata bronił barw WKS-u w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Po rozgrywkach 2015/2016 środkowy przeniósł się do BBTS-u Bielsko-Biała. Kolejne dwa lata swojej kariery (sezony 2017/2018 i  2018/2019) spędził w drużynie MKS-u Będzin.

Teraz Bartłomiej Grzechnik ponownie zagra w swoim macierzystym klubie! Dla 26-letniego środkowego bloku zbliżające się rozgrywki PlusLigi, będą już siódmym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. O miejsce w pierwszym składzie w nadchodzącym sezonie rywalizować będzie z Alenem Pajenkiem, Damianem Boruchem oraz Michałem Ostrowskim.

Bartłomiej Grzechnik w PlusLidze łącznie rozegrał 126 meczów i zdobył 664 punkty. W barwach Cerrad Czarnych Radom w PlusLidze wystąpił w 54 meczach i zdobył dla drużyny WKS-u, 283 punkty.

- Cieszymy się z przyjścia Bartka do drużyny. Skład Cerrad Czarnych Radom nie został jeszcze zamknięty, lecz w zbliżających się dniach ogłosimy dwóch ostatnich siatkarzy, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu. – dodaje prezes WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Witamy w domu Bartłomiej! Witamy w drużynie Cerrad Czarnych Radom!

Cerrad Czarni Radom - sezon 2019/2020:
Rozgrywający: Dejan Vincić, Michał Kędzierski
Atakujący: Michał Filip, Karol Butryn
Przyjmujący: Thanasis Protopsalptis, Bartosz Firszt
Środkowi: Alen Pajenk, Michał Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik, Damian Boruch
Libero: Michał Ruciak, Mateusz Masłowski