Gramy w jednej drużynie! Pałac Domaniowski!

Kolejne podziękowania za wspólnie rozegrany sezon, kierujemy do właścicieli Pałacu Domanowskiego! Dziękujemy, że jesteście z nami!Pałac Domaniowski od sezonu 2018/2019 ponownie wspierał drużynę Cerrad Czarnych Radom! Po roku przerwy Państwo Kępczyńscy, właściciele Pałacu wrócili do Stowarzyszenia Czarni Radom. 

- Państwo Kępczyńscy, właściciele Pałacu Domaniowskiego wrócili do Stowarzyszenia po ponad rocznej przerwie i jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem.  Jestem przekonany, że współpraca będzie się rozwijała. - zaznacza Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom. 

Dawny Dworek w Konarach, po gruntownej przebudowie stał się nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym. Sąsiedztwo Zalewu Domaniowskiego – największego i najczystszego zbiornika wodnego na południowym Mazowszu, zapewni turystom aktywny wypoczynek i relaks. 

Urokliwe miejsce w samym sercu Polski, gdzie duch bogatej historii przeplata się z nowoczesnością i elegancją. Więcej informacji o Pałacu Domaniowskim przeczytają Państwo na stronie www.palacdomaniowski.pl