Gramy w jednej drużynie! Firma RODEX!

Dziękujemy firmie #RODEX, za kolejny wspólnie przejechany sezon w PlusLidze! Dziękujemy, że jesteście z naszą drużyną!W początkowej fazie działalności Rodex oferował w sprzedaży detalicznej i hurtowej przede wszystkim rowery popularne. Konsekwentne rozwijanie firmy zaowocowało otwarciem w 2006 roku profesjonalnego salonu rowerowego, którego powierzchnia ekspozycyjna przekracza 600 m kw. Obecnie Rodex oferuje w ciągłej sprzedaży około 500 rowerów różnych typów i co szczególnie ważne - rozmiarów. W salonie rowerowym Rodex można kupić produkty marek: Trek, Kellys, Gary Fisher, Kross. W ofercie znajdują się także komponenty z karbonu marki RDX, której Rodex jest właścicielem i jedynym przedstawicielem na Polskę. 

W salonie Rodex znajdą dla siebie niemal wszystko początkujący cykliści i pasjonaci rowerów szosowych oraz MTB poszukujący drogich, wyspecjalizowanych komponentów i części najbardziej uznanych światowych marek. Chcąc jak najbardziej dostosować swoją ofertę do potrzeb miłośników cyklistyki Rodex oferuje: mapy i przewodniki rowerowe, uchwyty samochodowe do rowerów, specjalistyczną odzież oraz pełną obsługę serwisową.

Od 2007 roku spółka współorganizuje comiesięczne, bezpłatne wycieczki rowerowe pod nazwa "Jazda z Miasta!". Turystyczne wypady do Puszczy Kozienickiej sąsiadującej z Radomiem cieszą się dużym powodzeniem i gromadzą każdorazowo od 200 do 400 osób.