Siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom w finale mistrzostw Europy!

Reprezentacja Słowenii, w której występuje trzech zawodników Cerrad Enea Czarni Radom, awansowała do wielkiego finału EuroVolley 2019! W półfinałowej potyczce drużyna Słowenii pokonała 3:1 biało-czerwonych.

Reprezentacja Słowenii awansowała do wielkiego finału EuroVolley 2019! W czwartek (26 września) w półfinale słoweńscy siatkarze mierzyli się z kadrą biało-czerwonych. Faworytem spotkania byli mistrzowie świata, którzy do półfinału awansowali bez żadnej porażki, tracąc we wszystkich rozegranych meczach zaledwie jednego seta.

Słoweńscy siatkarze w których barwach gra trzech zawodników Cerrad Enea Czarnych Radom, udowodnili że przed własną publicznością potrafią się wznieść na wyżyny swoich umiejętności. W półfinale Słoweńska drużyna pokonała w czterech setach reprezentację Polski, a z bardzo dobrej strony pokazali się siatkarze Wojskowych: Alen Pajenk oraz Dejan Vincić, którzy poprowadzili swoją drużynę do zwycięstwa.

W meczu z reprezentacją biało-czerwonych tym razem na parkiecie nie zobaczyliśmy trzeciego z zawodników WKS-u, Alena Sketa. W wielkim finale słoweńska reprezentacja zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału: Francja - Serbia.