Wojskowi powalczą w międzynarodowym turnieju na Ukrainie!

Już w najbliższy weekend siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom wezmą udział w międzynarodowym turnieju na Ukrainie! Wojskowi w dniach 4-6 października zagrają o Puchar Miasta Lwów, a ich przeciwnikami będą Barkom-Kazhany Lwów, Asseco Resovia Rzeszów oraz turecki zespół Galatasaray.Szósty tydzień przygotowań do nowego sezonu w PlusLidze, podopieczni Roberta Prygla rozegrają kolejne mecze towarzyskie. Tym razem Cerrad Enea Czarni Radom wystąpią w międzynarodowym turnieju o Puchar Miasta Lwów! 

W zawodach na Ukrainie obok drużyny Wojskowych wystąpią: gospodarz Barkom-Kazhany Lwów, turecki zespół Galatasaray oraz drugi z przedstawicieli PlusLigi, Asseco Resovia Rzeszów. Wojskowi swój udział rozpoczną w piątek (4 października) od pojedynku z drużyną z Rzeszowa. W sobotę rywalem Cerrad Enea Czarnych Radom będzie Barkom Kazhany Lwów, a na zakończenie trzydniowego turnieju WKS stoczy pojedynek z tureckim zespołem Galatasaray.

Cerrad Enea Czarni Radom na turniej we Lwowie nie jadą w pełnym składzie. Do zespołu z Radomia nie dołączyli jeszcze wicemistrzowie Europy: Dejan Vincić, Alen Pajenk oraz Alen Sket. Reprezentanci Słowenii mają stawić się na pierwszym treningu, na początku przyszłego tygodnia.

Harmonogram spotkań w Turnieju o Puchar Miasta Lwów:

Piątek (4 października)
16.30 - 18.00 – Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
18.30 - 20.00 – Barkom-Kazhany Lwów – Galatasaray 

Sobota (5 października)
15.00 - 17.00 – Barkom-Kazhany Lwów - Cerrad Enea Czarni Radom
17.30 - 18.00 – Oficjalne otwarcie turnieju
18.30 - 20.00 – Galatasaray – Asseco Resovia Rzeszów

Niedziela (6 października)
15.00 - 16.30 - Cerrad Enea Czarni Radom – Galatasaray
17.00 - 18.30 - Asseco Resovia Rzeszów – Barkom-Kazhany Lwów