Za nami losowanie spotkań w ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni! (GALERIA)

W poniedziałek (21 października) w restauracji Łyżka i Widelec odbyło się losowanie spotkań sezonu 2019/2020 w ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni. - Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i cieszy, że z roku na rok się rozwija - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.Partnerstwo Regionalne swoją działalność zainaugurowało cztery sezony temu. Program zakłada wsparcie finansowe klubu przez samorządy z terenu byłego województwa radomskiego. W zamian za pomoc miasta, gminy i powiaty obejmują patronat nad dwoma spotkaniami PlusLigi z udziałem Cerrad Enea Czarnych Radom – jednego w Radomiu i jednego na wyjeździe.

- W ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni jednostki samorządowe będą promowane w dwóch spotkaniach: w jednym domowym i jednym wyjazdowym. Uczestnicy Partnerstwa Regionalnego na wybranych meczach otrzymają miejsce na koszulce libero, a także możliwość rozwieszenia banerów na hali i 45 biletów na domowe oraz wyjazdowe spotkania - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Partnerstwo Regionalne to projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach regionu wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom, właściciela klubu WKS Czarni Radom S.A. 

LOSOWANIE SPOTKAŃ W RAMACH PARTNERSTWA REGIONALNEGO CZARNI! (GALERIA)

Wyniki losowania Partnerstwa Regionalnego Czarni w sezonie 2019/2020:
(gmina / mecz domowy / mecz wyjazdowy)

- Powiat Radomski
: Ślepsk Malow Suwałki / Ślepsk Malow Suwałki:
- Gózd: Asseco Resovia Rzeszów / Asseco Resovia Rzeszów
- Przyłęk: GKS Katowice / Indykpol AZS Olsztyn
- Skaryszew: Indykpol AZS Olsztyn / Trefl Gdańsk
- Zakrzew: Jastrzębski Węgiel / GKS Katowice
- Pionki: Trefl Gdańsk / Jastrzębski Węgiel
- Kozienice: Projekt Warszawa / Projekt Warszawa
- Jedlińsk: PGE Skra Bełchatów / PGE Skra Bełchatów
- Przysucha: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle