Skaryszew kolejny rok w Partnerstwie Regionalnym Czarni!

Skaryszew w 2017 roku dołączył do projektu Partnerstwa Stowarzyszenia Regionalnego Czarni. Miło nam poinformować, że w kolejnym sezonie Skaryszew dalej będzie grać z drużyną Cerrad Enea Czarni Radom! - Cieszymy się z naszej dwuletniej już współpracy. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom. 
Partnerstwo Regionalne to projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach regionu wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom, właściciela klubu Cerrad Czarni Radom. Klub WKS Czarni Radom S.A. podpisał ze Skaryszewem nową umowę na kolejny rok współpracy w ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni. Partnerstwo Regionalne swoją działalność zainaugurowało cztery sezony temu. Program zakłada wsparcie finansowe klubu przez samorządy z terenu byłego województwa radomskiego. W zamian za pomoc miasta, gminy i powiaty obejmują patronat nad dwoma spotkaniami PlusLigi z udziałem Cerrad Enea Czarnych Radom – jednego w Radomiu i jednego na wyjeździe.

 - Liczymy na dalszą owocną, fajną i sportową współpracę. Jesteśmy zadowoleni, że Skaryszew gra dalej z drużyną Cerrad Enea Czarni Radom - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A., Wojciech Stępień.