CzarniTV: Drużyna Wojskowych z wizytą w firmie Cerrad (VIDEO)

Cała drużyna Cerrad Enea Czarni Radom korzystając z chwili wolnego między treningami, tym razem wybrała się do Starachowic, gdzie odwiedziła siedzibę sponsora tytularnego naszego zespołu, firmę Cerrad! Na miejscu obecna była telewizja klubowa #CzarniTV🎬Od ponad dwudziestu lat forma Cerrad tworzy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem dynamicznego rozwoju. Pozwalają tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.Cerrad nieustannie stawia na 
rozwój – firma poszukuje nowych inspiracji, wzbogaca ofertę i z każdym dniem pracuje nad zaskakującymi rozwiązaniami. W lipcu 2018 r. zakończono budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach.

Z WIZYTĄ U SPONSORA: FIRMA CERRAD (GALERIA)

W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln złotych powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która pozwoliła na stworzenie marki ULTIME. Sukces rynkowy zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, poprzez inwestycje w infrastrukturę i technologię, której głównym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów, w największym stopniu odpowiadających ich potrzebom.