Ostatni mecz w 2019 roku w hali MOSiR! Wojskowi podejmą PGE Skrę Bełchatów!

Przed nami 10. kolejka w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Podopieczni Roberta Prygla 15 grudnia przed własną publicznością podejmą zespół PGE Skry Bełchatów! Dla zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom będzie to zarazem ostatni mecz w hali MOSiR-u w 2019 roku!Najbliższy przeciwnik drużyny Wojskowych, to aktualnie 4. drużyna w tabeli PlusLigi. PGE Skra Bełchatów od początku nowego sezonu pokazuje wysoką formę, która podparta jest dobrymi rezultatami. Drużyna z Bełchatowa, po nieudanych ubiegłorocznych rozgrywkach, w obecnym sezonie PlusLigi, udowadnia że będzie się liczyć w walce o najwyższe miejsca.

PGE Skra w dziesięciu dotychczas rozegranych pojedynkach, zapisała na swoje konto 7. zwycięstw i tylko 3. porażki. Podopieczni Michała Gogola pokonali już: Trefl Gdańsk, GKS Katowice, MKS Będzin, BKS Visłę Bydgoszcz, Vervę Warszawa Orlen Paliwa, Aluron Virtu CMC Zawiercie oraz Asseco Resovię Rzeszów. Lepsi w starciu z zespołem z Bełchatowa okazał się mistrz Polski - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Cuprum Lubin i Jastrzębski Węgiel, z którymi PGE Skra przegrała po pięciosetowych spotkaniach.

- Czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Wiemy, z jak dobrym przeciwnikiem przyjdzie nam się zmierzyć, ale gramy na własnym terenie, przed własną publicznością. Grając wcześniej w barwach Wojskowych pamiętam bardzo zacięte pojedynki w hali MOSiR-u. - powiedział przed meczem z PGE Skrą Bełchatów, rozgrywający Cerrad Enea Czarnych Radom, Michał Kędzierski. Cerrad Enea Czarni Radom do meczu z bełchatowską Skrą podejdą po meczu z MKS Ślepsk Malow Suwałki. Przed tygodniem, beniaminek PlusLigi, niespodziewanie wygrał na terenie Wojskowych 3:2. - Nasza forma faluje. Ostatnio przegraliśmy z Suwałkami, po naszym słabym meczu, a wcześniej potrafiliśmy zagrać bardzo dobre spotkanie w Zawierciu. W tym sezonie udowodniliśmy, że z  teoretycznie lepszymi drużynami gramy lepiej. Zatem czekamy na niedzielny mecz z PGE Skrą. - dodaje Michał Kędzierski.

Pojedynek Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, rozegrany zostanie w niedzielę (15 grudnia) o godzinie 17:30,w hali MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9.

Bilety na spotkanie wciąż można nabyć on-line (https://kupbilet.mosirradom.pl/) oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania w dniu meczu, w kasach hali.