Przerwać serię porażek. Ostatni mecz Cerrad Enea Czarnych Radom w 2019 roku!

Cerrad Enea Czarni Radom już w najbliższy piątek (20 grudnia) rozegrają ostatni pojedynek w 2019 roku! W ramach 11. kolejki PlusLigi, podopieczni zmierzą się na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów. Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom ostatni pojedynek w 2019 roku w rozgrywkach PlusLigi. Po dwóch porażkach z rzędu, odniesionych z MKS Ślepsk Malow Suwałki oraz PGE Skrą Bełchatów, drużyna Wojskowych w kolejnej ligowej potyczce, wybierze się do hali Podpromie w Rzeszowie. Rywalem będzie miejscowy zespół Asseco Resovia!

Zespół prowadzony przez Piotra Gruszkę w sezonie 2019/2020 miał włączyć się do walki o najwyższe cele w PlusLidze. Pierwsza część rudny zasadniczej w wykonaniu drużyny Asseco Resovii Rzeszów nie wypadła jednak najlepiej. "Pasy" w pierwszych trzech kolejkach musieli uznać wyższość GKS-u Katowice, MKS Ślepsk Malow Suwałki oraz Indykpol AZS Olsztyn. "Przełamanie" przyszło po pięciosetowej walce z BKS Visła Bydgoszcz.

W kolejnym ligowym meczu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów okazali się lepsi od Cuprum. Po meczu w Lubinie Asseco Resovia Rzeszów poniosła pięć porażek z rzędu przegrywając kolejno z Treflem Gdańsk, PGE Skrą Bełchatów, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Verva Warszawa Orlen Paliwa oraz Jastrzębskim Węglem. 

WOJSKOWI WYRUSZYLI DO RZESZOWA NA MECZ Z ASSECO RESOVIĄ (GALERIA)

W ostatnich dwóch starciach podopieczni Piotra Gruszki nie tylko poprawili swoją grę, ale zapisali na swoje konto bezcenne punkty, które zbliżyły ich do strefy play-off. Resovia pokonała 3:2 MKS Będzin, a następnie w imponującym stylu w czterech setach okazała się lepsza od Aluron Virtu CMC Zawiercie.

W hali Podpromie drużyna Wojskowych nie zdołała jeszcze wygrać od powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Cerrad Enea Czarni Radom w piątek (20 grudnia) rozegrają ostatni pojedynek w 2019 roku. W obecnym sezonie PlusLigi Wojskowi z bilansem 5. zwycięstw oraz 7. porażek plasują się na ostatnim miejscu, premiowanym grą w play-off. Trzy "oczka" mniej, ma od nich najbliższy przeciwnik - Asseco Resovia Rzeszów.

Pojedynek Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom, rozegrany zostanie w sobotę (20 grudnia) o godzinie 17:30,w hali Podpromie w Rzeszowie.

Mecz transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport. Nie zabraknie również relacji radiowej na kanale RadioWKS.