Nominacje dla Cerrad Enea Czarnych Radom w 26. Plebiscycie Sportowym 2019 Echa Dnia!

Cerrad Enea Czarni Radom nominowani w 26. Plebiscycie Sportowym 2019 Echo Dnia Radomskie! W gronie wyróżnionych trenerów znalazł się Robert Prygiel, a wśród sportowców Dejan Vincić oraz Alen Pajenk!


Trwa najbardziej prestiżowy ranking radomskich sportowców. Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców, trenerów, drużyny i talenty. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu czytelników, a osobno najlepszych sportowców nagrodzi kapituła. W poniedziałek, 30 grudnia, ruszyło głosowanie na najpopularniejszego sportowca i trenera, w tym etapie o zwycięstwie decydują kapituła i czytelnicy.

- Kapituła składająca się z redaktorów sportowych Echa Dnia wytypowała sportowców oraz trenerów, którzy ubiegają się o tytuł Najlepszego Sportowca oraz Najlepszego Trenera. Dziesięciu sportowców i trzech trenerów, którzy w drugim, regionalnym etapie zdobyło najwięcej głosów, walczy o tytuł NAJLEPSZYCH. O ostatecznym zwycięstwie zdecydują głosy kapituły (75% głosu) oraz czytelników (25% głosu). - podkreślają organizatorzy. 

26. PLEBISCYT SPORTOWY 2019 ECHO DNIA - WEJDŹ I ODDAJ SWÓJ GŁOS!