Cerrad Enea Czarni Radom o kolejne punkty powalczą w Bydgoszczy!

Cerrad Enea Czarni Radom po zwycięstwie przed własną publicznością nad Treflem Gdańsk już w najbliższą środę (22 stycznia) powalczą o kolejne punkty do ligowej tabeli. Tym razem podopieczni Roberta Prygla zagrają na wyjeździe z BKS Visłą Bydgoszcz. Zespół z województwa Pomorskiego nie wygrał w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania.Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom kolejny ligowy pojedynek. Po odniesionym zwycięstwie nad Treflem Gdańsk, podopieczni Roberta Prygla nie mają zbyt dużo odpoczynku. Już w środę (22 stycznia) drużyna Wojskowych zmierzy się na wyjeździe z BKS Visłą Bydgoszcz.

Zespół z województwa pomorskiego, nie może zaliczyć do udanych obecnego sezonu PlusLigi. Drużyna prowadzona przez Przemysława Michalczyka nie zanotowała jeszcze zwycięstwa w bieżących rozgrywkach. BKS Visła Bydgoszcz zapisała na swoje konto 15. porażek i jest ostatnim zespołem w tabeli.

Zespół z Bydgoszczy zapisał na swoje konto 7. punktów, które zdobył po siedmiu przegranych tie-breakach. BKS Visła "urwał" punkty Cerrad Enea Czarnym Radom, GKS-owi Katowice, Treflowi Gdańsk, Indykpol AZS-owi Olsztyn, MKS Ślepsk Malow Suwałki, MKS-owi Będzin oraz Jastrzębskiemu Węglowi. Nowy rok drużyna BKS Visły Bydgoszcz rozpoczęła od pojedynku z wicemistrzem Polski. W Warszawie drużyna Przemysława Michalczyka nie zdołała sprawić sensacji, przegrywając 3:0 z Verva Warszawa Orlen Paliwa.

Cerrad Enea Czarni Radom do Bydgoszczy jadą podbudowani zwycięstwem odniesionym nad Treflem Gdańsk. Wojskowi przed własną publicznością, w pierwszym pojedynku w 2020 roku, zainkasowali na swoje konto 2 punkty. Dzięki wygranej podopieczni Roberta Prygla awansowali w tabeli na 9. miejsce, tracąc do 9. miejsca jedynie jeden punkt.

- Przed nami ciężkie mecze, ale żeby myśleć o awansie do rundy play-off musimy wygrać w najbliższym meczu w Bydgoszczy, a później w Będzinie. - powiedział po meczu z Treflem Gdańsk, szkoleniowiec Cerrad Enea Czarnych Radom, Robert Prygiel. 

Mecz BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom, rozegrany zostanie w środę (22 stycznia) o godzinie 18:00 w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Wynik meczu będą mogli Państwo śledzić na naszej tekstowej oraz radiowej relacji na kanale RadioWKS.