Wojskowi zagrają ponownie ze Ślepskiem! Tym razem w Suwałki Arena!

Cerrad Enea Czarni Radom już 28 października zagrają o kolejne ligowe punkty! Tym razem podopieczni Roberta Prygla zagrają na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie Ślepsk Malow Suwałki! Warto zaznaczyć, że obie drużyny mierzyły się ze sobą 20 października. W hali MOSiR w Radomiu lepsi okazali się zawodnicy Andrzeja Kowala.Cerrad Enea Czarni Radom staną przed kolejną szansą na dopisanie sobie punktów w sezonie 2020/2021. Dotychczas zespół Roberta Prygla rozegrał 6. spotkań. Zaplanowane spotkanie na 28 października w hali sportowej Suwałki Arena, będzie z kolei zaległym pojedynkiem z 3. kolejki w rozgrywkach PlusLigi.

Radomianie do Suwałk pojadą z chęcią rewanżu. W rozgrywanym awansem meczu 16. kolejki, 20 października Wojskowi gościli na swoim terenie zespół MKS-u. Drużyna z Suwałk wywiozła z hali MOSiR komplet punktów, zwyciężając w trzech setach. - Nie mogę winić chłopaków za brak zaangażowania, bo grali z serduchem, ale trochę zabrakło. Każdy z zawodników na boisku popełnił jeden – dwa proste błędy, czy to w taktyce, czy w technice, które się nie zdarzają i to zadecydowało, że wynik równie dobrze mógł być trzy do zera dla nas. Niestety jest dla przeciwnika. - powiedział po meczu w Radomiu, szkoleniowiec WKS-u, Robert Prygiel.

Wojskowi po przegranej ze Ślepskiem Malow Suwałki mieli rozegrać mecz z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Sobotni (24 października) mecz został jednak przełożony na inny termin. Zespół Andrzeja Kowala po zwycięstwa w Radomiu zaznał goryczy porażki. W ramach 9. kolejki na swoim obiekcie musieli uznać wyższość zespołu z Waszawy. 

Zwycięstwo w Suwałki Arena da drużynie Cerrad Enea Czarnym Radom duży "oddech". Wojskowi w 6. rozegranych pojedynkach zapisali na swoje konto 2. zwycięstwa i 4. porażki. Z dorobkiem 5. punktów plasują się na 11. miejscu w tabeli PlusLigi. 

Mecz Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom w ramach 3.kolejki rozegrany zostanie w środę (28 października) o godzinie 17:30 w hali sportowej Suwałki Arena. Spotkanie transmitowane będzie przez telewizję PolsatSport. Mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności.