Nowy sponsor drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów zespołu Cerrad Enea Czarni Radom dołącza firma New Trendy! Witamy w drużynie nowego członka Stowarzyszenia Czarnych Radom!


Od 2006 roku firma New Trendy dbao to, aby Klienci mogli wyposażać łazienki w produkty o doskonałej jakości oraz wzornictwie na światowym poziomie. Na przestrzeni kilkunastu lat kabiny prysznicowe tej marki zyskały uznaną pozycję na rynku, zarówno polskim, jak i zagranicznym. W swoim bogatym portfolio New Trendy posiada kolekcje zaprojektowane zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Firma należy do grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród: Gazele Biznesu dziennika Puls Biznesu oraz Diamentu miesięcznika Forbes. Produkty sygnowane logo New Trendy są dostępne w salonach sprzedaży wyposażenia łazienek na terenie całego kraju.

Przedsiębiorstwo od samego początku swojego istnienia jest związane z regionem radomskim i to właśnie tutaj inwestuje w swój dalszy rozwój.Oprócz prowadzenia działalności biznesowej, New Trendy dołącza do grona firm, wspierających radomski sport.
Szczegółowe informacje na tematNew Trendy Sp. z o. o. znajdują się na stronie www.newtrendy.pl