Czas przerwać serię porażek! Wojskowi podejmą ekipę MKS-u Będzin!

Już w najbliższą niedzielę (17 stycznia) Cerrad Enea Czarni Radom rozegrają drugi mecz we własnej hali w 2021 roku! W Radomiu zamelduje się zespół MKS-u Będzin. W spotkaniu na ławce trenerskiej w roli pierwszego szkoleniowca zadebiutuje Dima Skoryy, który zastąpił na tym stanowisku Roberta Prygla. Mecz zaplanowany został na godzinę 20:30 i transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.Ostatnie dni dla klubu z Radomia były niezwykle intensywne. W środę (13 stycznia) Cerrad Enea Czarni mierzyli się z niepokonanym zespołem Grupy Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Zespół Nikoli Grbicia pokazał prawdziwą klasę w swojej grze i z Radomia wywiózł komplet punktów. Dzień później z rolą pierwszego szkoleniowca zespołu Wojskowych pożegnał się Robert Prygiel, z którym klub rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Sytuacja w tabeli Wojskowych nie jest zadowalająca. Cerrad Enea Czarni Radom mają na swoim koncie 6. zwycięstw i 14. porażek. Z dorobkiem 19. punktów zajmują 11.miejsce w tabeli PlusLigi. W najbliższą niedzielę (17 stycznia) zespół zostanie pierwszy raz poprowadzony przez Dimę Skoryy. Wojskowi staną przed szansą na pierwszy triumf w nowym roku oraz przełamanie serii pięciu porażek z rzędu.

- Może po wyniku meczu z ZAKSĄ nie było tego widać, ale w tym meczu robiliśmy wszystko co w naszej mocy. Teraz czeka nas rywalizacja z zespołem z Będzina. Do starcia z MKS-em podchodzimy, jak do każdego innego. Przede wszystkim będziemy walczyć, jak w każdej ligowej potyczce. - zapowiada atakujący drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom, Daniel Gąsior.

W hali MOSiR zamelduje się MKS Będzin. Zespół Jakuba Bednaruka obecnie zamyka ligą tabelę. MKS w na swoim koncie uzbierał 6. punktów, na które złożyły się dwa zwycięstwa i siedemnaście porażek. Ostatni raz Będzinianie zwyciężyli 9 listopada, kiedy to pokonali beniaminka, Stal Nysę. Od tamtego dnia MKS zaliczył serię jedenastu porażek z rzędu. Zespół Jakuba Bednaruka, aby jeszcze wlać nadzieję na utrzymanie w PlusLidze, w Radomiu musi wygrać za wszelką cenę. 

Mecz Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin, rozegrany zostanie w niedzielę (17 stycznia) o godzinie 20:30 w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Spotkanie transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport.