Pięć meczów Wojskowych do końca rundy zasadniczej

Cerrad Enea Czarni Radom są na ostatniej prostej do zakończenia zmagań w rundzie zasadniczej. Zespół prowadzony przez szkoleniowca Dimę Skoryy ma przed sobą jeszcze pięć meczów, które zadecydują o pozycji zespołu przed fazą play-off. Rywalami radomskiego klubu będą zespoły z Warszawy, Bełchatowa, Kędzierzyna-Koźla, Jastrzębia-Zdrój oraz Katowic.

To nie będzie łatwy grafik pojedynków dla zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom. Na "ostatniej prostej" do zakończenia rundy zasadniczej w sezonie 2020/2021, Wojskowi rozegrają pięć spotkań. Na zakończenie styczniowych meczów zespół prowadzony przez Dimę Skoryy zmierzy się na własnym parkiecie z Vervą Warszawa Orlen Paliwa.

Tydzień później, w pierwszym lutowym pojedynku, do Radomia przyjedzie zespół PGE Skry Bełchatów. 11 lutego Cerrad Enea Czarni Radom zagrają na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Po starciu na terenie lidera PlusLigi Wojskowi znów zameldują się na własnym obiekcie. Tym razem Cerrad Enea Czarni Radom podejmą ekipę Jastrzębskiego Węgla. Na koniec rundy zasadniczej Wojskowi wyjadą do Katowic, gdzie w ostatni weekend lutego zagrają z miejscowym GKS-em.

Cerrad Enea Czarni Radom przed najbliższą 23. kolejką zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Wojskowi w swoim dorobku zapisali 22. punkty, na które złożyło się 7. zwycięstw i 14. porażek. Do ósmego miejsca premiowanego grą w play-off zespół z Radomia traci sześć punktów.

Terminarz najbliższych meczów Cerrad Enea Czarnych Radom w PlusLidze:

23. kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa (30 stycznia, Radom 14:45 - transmisja Polsat Sport) 
24. kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (7 luty , Radom 14:45 - transmisja Polsat Sport)
22. kolejka: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom (11 luty, Kędzierzyn-Koźle 14:30 - transmisja Polsat Sport)
25. kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (20 luty , Radom - terminarz może ulec zmianie)
26. kolejka: GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom (27 luty , Katowice - terminarz może ulec zmianie)