Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma Akord Serwis

Z podziękowaniami za współpracę w ubiegłym sezonie PlusLigi, podziękowaliśmy firmie Akord Serwis, która 23 marca 2018 roku dołączyła do grona firm Stowarzyszenia Czarni Radom oraz wspierających drużynę siatkarską, Cerrad Enea Czarni Radom! 

W ostatnim tygodniu wraz z prezesem klubu WKS Czarni Radom S.A. Wojciechem Stępniem oraz Marcinem Tomczykiem, dyrektorem Stowarzyszenia Czarni Radom, mieliśmy przyjemność gościć u Pana Grzegorza Strojnego, prezesa firmy Akord Serwis dziękując za wsparcie i wręczając statuetkę z podziękowaniami za wspólnie rozegrany sezon 2020/2021.


Firma specjalizuje się w świadczeniu dla firm usług outsourcingowych takich jak: sprzątanie, prace pomocnicze, obsługa magazynów, wspomaganie logistyki dostaw oraz leasing personalny, który jest wygodną formą zatrudnienia dla firm, które poszukują nowych pracowników lub chcą zredukować koszty związane z obsługą własnych zasobów.

W ramach swoich usług Akord Serwis jako Agencja Pracy Tymczasowej oferuje dostępność pracowników na czas wyznaczony przez klienta, kompleksową obsługę administracyjną zatrudnionego personelu oraz szeroki wybór ofert pracy.Prezes Grzegorz Strojny podkreśla, że Akord Serwis jest firmą lokalną, dzięki czemu są w stanie skrócić czas reakcji na potrzeby swoich kontrahentów do niezbędnego minimum, a o jakości ich usług mogą poświadczyć uzyskane referencje z obiektów, na których świadczą swoje usługi.

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w sezonie 2020/2021 zarządowi firmy AKORD SERWIS. Pani Agnieszka Dziuba Strojna i Pan Grzegorz Strojny są fanami siatkówki i od kilku lat wspierają nas nieustannie!