Trwa proces składania wniosków akredytacyjnych na mecze Cerrad Enea Czarnych Radom

Od 22 września trwa proces składania wniosków o akredytacje prasowe stałe, na domowe mecze drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. W poniedziałek (27 września) dziennikarze mogą ubiegać się o akredytacje jednorazowe na mecz Wojskowych z Projektem Warszawa.Wszystkich przedstawicieli mediów pragniemy poinformować, że 22 września 2022 roku ruszył proces na składanie wniosków o "akredytacje stałe" na mecz domowe drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom w rozgrywkach PlusLigi - sezon 2021/2022. Cały proces odbywa się wyłącznie za pośrednictwem systemu accredito.com. Aby złożyć wniosek należy w systemie znaleźć biuro prasowe Cerrad Enea Czarni Radom.

Termin składania wniosków na akredytacje stałe w sezonie 2019/2020 mija 30 września 2021 roku o godzinie 10:00. Wnioski składane po terminie, nie będą uwzględniane. Więcej informacji otrzymają Państwo również drogą e-mailową pod adresem: marketing@stowarzyszenieczarni.pl oraz u kierownika ds. marketingu Stowarzyszenia Czarni Radom - Adama Kurasiewicza (tel. 511-505-151).

Pragniemy również poinformować, że ruszył proces składania wniosków o "akredytacje jednorazowe" na zbliżający się mecz 1.kolejki PlusLigi: Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa, który rozegrany zostanie w niedzielę (3 października) o godzinie 20:30 w hali MOSiR w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9.

Wnioski o akredytację na mecze Cerrad Enea Czarnych Radom, można złożyć poprzez serwis Accredito.com. Regulamin dostępny TUTAJ!

Wszelkie pytania prosimy kierować na naszą pocztę e-mail: marketing@stowarzyszenieczarni.pl