Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma Meble Michalczewski

Za sezon 2020/2021 z drużyną Cerrad Czarni Radom, ślemy do firmy Meble Michalczewski! Dziękujemy, że jesteście razem z nami!


Firma Meble Michalczewski powstała w 1998 roku jako mała firma rodzinna.Firma zatrudnia wielu pracowników, a produkcja odbywa się nowo powstałych, nowoczesnych halach produkcyjnych. Od początku działalności, firma stara się tworzyć funkcjonalne i oryginalne meble tapicerowane. - Tworząc naszą kolekcję staramy spełnić oczekiwania naszych klientów, których uwagi przekazywane są przez pracowników sklepów firmowych do zakładu produkcyjnego, gdzie są uwzględniane w procesie projektowania nowych modeli. - podkreśla firma.

W ofercie znajdziemy komfortowe meble w szerokiej gamie od prostych kanap do zestawów wypoczynkowych i narożników. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz u dystrybutorów. Wyroby docenili także południowi sąsiedzi na Słowacji, gdzie eksportowany jest szeroki ich asortyment.

Kupując w firmie Meble Michalczewski, klient dostaje:
- optymalnie wyprofilowane projekty, pod względem użytkowym i estetycznym;
- meble miłe dla oka i wygodne w użyciu, co przekłada się na codzienne z nimi obcowanie;
- luksus idealnego wyboru do określonej aranżacji – nasza oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie coś najbardziej odpowiedniego;
- ofertę najbardziej korzystną cenową – co jest ważne dla każdego Klienta bez wyjątku,
- wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, solidne wykonanie z najlepszych materiałów.

- Co ważne, naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, stawiając przede wszystkim na: jakość, terminowość, profesjonalizm. U nas również najmilsza, fachowa obsługa – czekająca na udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą ofertą. - czytamy na stronie www.meblemichalczewski.pl.