iBlockFIRE nowym sponsorem Cerrad Enea Czarnych Radom!

W piątek 29 października dotarli do Klubu przedstawiciele firmy PartGroup z wyjątkowymi niespodziankami! Właściciel PartGroup Pan Piotr Gertych wraz z córką Karoliną Gertych-Jaroszek wręczyli Prezesowi Klubu Wojciechowi Stępniowi wyjątkową statuetkę wyprodukowaną specjalnie z okazji 100 lecia Klubu wraz z listem gratulacyjnym.

Z okazji 100 lecia Klubu firma PartGroup wyprodukowała limitowaną wersję swojego produktu ze specjalnym oznakowaniem i hasłem "Dbamy o bezpieczeństwo naszych partnerów grając w jednej drużynie"! Te wyjątkowe spraye gaśnicze iBLOCKFIRE również zostały przekazane przedstawicielom Klubu wraz ze sportowym hasłem wygłoszonym przez Pana Piotra Gertycha:

Niech iBlockFIRE zablokuje w tym sezonie „każdy ogień ataku drużyny przeciwnej”

Z radością ogłaszamy, że PartGroup Piotr Gertych, producent sprayu gaśniczego iBlockFIRE został oficjalnym sponsorem siatkarskiego klubu Cerrad Enea Czarni Radom w sezonie 2021/2022.- Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Cerrad Enea Czarnych Radom w tak prestiżowym dla zespołu sezonie. W ciągu tych 100 lat klub był wielokrotnie chlubą naszego miasta, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli pomagać w jego dalszym rozwoju. - powiedział właściciel PartGroup, Pan Piotr Gertych.