Nowa umowa sponsorska z Zakładem Masarskim Krawczyk!

Miło nam poinformować, że nasz wieloletni sponsor klubu - Zakład Masarski "KRAWCZYK" nadal będzie wspierać męską siatkówkę w Radomiu! Przedsiębiorstwo związało się umową z klubem WKS Czarni Radom S.A. na kolejny sezon i nadal będzie widnieć na strojach drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!

Zakład Masarski KRAWCZYK powstał w 1990 roku. Zbudowana od podstaw, licząca początkowo kilkanaście osób firma stała się w ciągu kilkunastu lat poważnym, renomowanym producentem mięsa i wędlin, zatrudniającym ponad 200 pracowników. Strategia rozwoju zawsze podporządkowana była doskonaleniu jakości wyrobów i sprawnej obsłudze odbiorców.

Działalność zakładu obejmuje pełny cykl produkcyjny od skupu żywca, po sprzedaż mięsa i jego przetworów. Modernizując park maszynowy i wprowadzając najnowsze technologie, nie rezygnuje z tradycyjnych, wypróbowanych przez lata staropolskich receptur.

Oferta asortymentowa obejmuje blisko 70 pozycji, między innymi tradycyjne polskie wędliny, wędzonki i wyroby garmażeryjne, koncentrując się przede wszystkim nie na ilości lecz na jakości oferowanych wyrobów i zadowoleniu klienta. Niekwestionowaną perłą wśród produktów od kilku lat jest seria wędlin z Mleczkowa. Jakość wyrobów potwierdzają liczne nagrody zdobywane w Regionalnych Konkursach Wędliniarskich. Dobrze funkcjonujący dział transportu zapewnia terminowe dostawy towarów do wszystkich klientów.