Najbliższe mecze Cerrad Enea Czarnych Radom

Przed drużyną Jakuba Bednaruka ostatni pojedynek w 2021 roku. W czwartek (30 grudnia) Wojskowi w hali MOSiR podejmą zespół PGE Skry Bełchatów, który jednocześnie zakończy pierwszą część rundy zasadniczej w PlusLidze. W nowym roku Cerrad Enea Czarni Radom zadebiutują w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu!Czwartkowy (30 grudnia) pojedynek Cerrad Enea Czarnych Radom z PGE Skrą Bełchatów, nie będzie tylko ostatnim spotkaniem Wojskowych w 2021 roku, ale będzie to również meczem kończącym pierwszą część rundy zasadniczej w sezonie 2021/2022 PlusLigi.

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom po starciu z PGE Skrą, w poniedziałek 3 stycznia 2022 roku zainaugurują rundę rewanżową w fazie zasadniczej. Wówczas przeciwnikiem WKS-u będzie na wyjeździe Projekt Warszawa. Cztery dni później podopieczni Jakuba Bednaruka wybiorą się do Kędzierzyna-Koźla, gdzie zmierzą się z wicemistrzem Polski - Grupą AZOTY ZAKSA.

14 stycznia Cerrad Enea Czarni Radom podejmą w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu Asseco Resovię Rzeszów. Z kolei 19 stycznia zaplanowany został mecz 1/8 Tauron Pucharu Polski. W hali RCS Wojskowi zmierzą się z zespołem Stali Nysa.

Poniżej prezentujemy harmonogram pięciu najbliższych meczów drużyny Cerrad Enea Czarni Radom:

30 grudnia: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (20:30) - hala MOSiR Radom
3 stycznia: Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom (17:30) - Arena Ursynów Warszawa
7 stycznia: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom (20:30) - hala Azoty Kędzierzyn-Koźle
14 stycznia: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów (17:30) - hala Radomskiego Centrum Sportu
19 stycznia: Cerrad Enea Czarni Radom - Stal Nysa - hala Radomskiego Centrum Sportu - PUCHAR POLSKI