Jakub Sadkowski odchodzi z Cerrad Enea Czarnych Radom

Jakub Sadkowski po rozgrywkach 2021/2022 odchodzi z drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom, w której występował przez ostatnie dwa sezony. Wychowanek RCS Czarnych Radom w nadchodzącym roku zostanie wypożyczony do Tauron 1.Ligi, do zespołu Krispol Września.Jakub Sadkowski do drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom dołączył w lipcu 2020 roku, kiedy to został zaproszony do treningów z pierwszym zespołem. Młody siatkarz od początku przygotowań do rozgrywek 2020/2021 w PlusLidze prezentował bardzo dobrą dyspozycję, czego efektem był podpisany kontrakt z klubem i włączeniem go do szerokiego składu drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.


W trakcie sezonu 2020/2021 wychowanek RCS Czarnych Radom zaczął regularnie trenować z zespołem Wojskowych, a następnie znalazł się w składzie meczowym. Kuba Sadkowski debiut na parkietach PlusLigi zaliczył 28 listopada 2020 roku, kiedy to zespół Cerrad Enea Czarnych Radom mierzył się na wyjeździe w hali Ergo Arena z Treflem Gdańsk.  W sezonie 2021/2022 Jakub Sadkowski zagrał w dwóch meczach PlusLigi, przeciwko Asseco Resovii Rzeszów oraz Grupie AZOTY Zaksa Kędzierzyn-Koźle, a także w dwóch pojedynkach Wojskowych w ramach Pucharu Polski przeciwko Krispol Września oraz Stali Nysa.

Dziękujemy Jakub za grę w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom i życzymy powodzenia i jak najlepszego sezonu w Tauron 1.Lidze w barwach Krispol Września.