Aktualności
CzarniTV: Cerrad Enea Czarni Radom podsumowali swój występ w Krośnie (VIDEO)
Trener Dmitry Skoryy, libero drużyny Michał Ruciak oraz rozgrywający WKS-u, Michał Kędzierski podsumowali występ drużyny Cerrad Enea Czarni Radom w XII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno. Materiał przygotowany został przez telewizję klubową CzarniTV. 
Aktualności
CzarniTV: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin (VIDEO)
Drużyna Wojskowych w meczu o 3. miejsce podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno, przegrała w czterech setach z MKS Będzin. Zobaczcie skrót tego meczu, przygotowanego przez telewizję klubową CzarniTV.
Aktualności
Turniej w Krośnie: Wojskowi czwartą drużyną turnieju
Cerrad Enea Czarni Radom zakończyli zmagania w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno. Wojskowi w walce o trzecie miejsce, ulegli MKS-owi Będzin 3:1 i ostatecznie sklasyfikowani zostali na czwartej lokacie. Turniej w Krośnie wygrała drużyna Asseco Resovii Rzeszów, która pokonała po tie-breaku GKS Katowice. Po przegranym półfinałowym meczu z GKS-em Katowice, siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom o trzecie miejsce na koniec turnieju w Krośnie, mierzyli się z MKS...
Aktualności
CzarniTV: Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice (Skrót meczu)
Drużyna Wojskowych w półfinałowym meczu podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno, przegrała w czterech setach z GKS Katowice. Zobaczcie skrót tego meczu, przygotowanego przez #CzarniTV . 
Aktualności
Turniej w Krośnie: Czterosetowa walka z GKS-em Katowice
Cerrad Enea Czarni Radom w półfinałowym pojedynku Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno, musieli uznać wyższość zespołu z Katowic, przegrywając po czterosetowym pojedynku. W sobotę (19 października) Wojskowi zagrają o trzecie miejsce w zawodach w Krośnie. Premierowy set rozpoczął się bardzo dobrze dla zespołu GKS-u. Katowiczanie szybko zbudowali kilkupunktową przewagą. Prym w ataku wiedli Rafał Szymura oraz Jakub Jarosz, a z bardzo dobrej strony poka...
Aktualności
CzarniTV: Mateusz Masłowski: - Ta drużyna chce wygrywać w każdym meczu (VIDEO)
Cerrad Enea Czarni Radom przebywają już w Krośnie, gdzie w piątek (18 października) rozpoczną ostatni sprawdzian przed ligą. - Ta drużyna chce wygrywać w każdym meczu. - zaznacza Mateusz Masłowski. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z libero zespołu WKS-u. Materiał przygotowany został przez telewizję klubową CzarniTV.
Aktualności
Wojskowi wyruszyli na ostatni sprawdzian przed ligą (GALERIA)
Cerrad Enea Czarni Radom wyruszyli na turniej do Krosna, który będzie ostatnim sprawdzianem przed inauguracją sezonu 2019/2020. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć, którą przygotował Adam Kurasiewicz. CERRAD ENEA CZARNI RADOM WYRUSZYLI NA TURNIEJ DO KROSNA (GALERIA)  
Aktualności
Thanasis Protopsaltis: - Bardzo się cieszyłem z propozycji gry w Radomiu
Cerrad Enea Czarni Radom już w najbliższy weekend rozegrają ostatni sprawdzian przed inauguracją sezonu 2019/2020 w PlusLidze. Przed turniejem w Krośnie porozmawialiśmy z nowym przyjmującym drużyny Wojskowych, Thanasisem Protopsaltisem. Rozmawiała Ewelina Filipiak. Jesteś w Radomiu już trzy tygodnie. Jak się tu czujesz w naszym mieście i jak zostałeś przyjęty przez drużynę? Thanasis Protopsaltis (Cerrad Enea Czarni Radom): Czuję się świetnie, będąc ju...
(1 na 332) Następna