Dejan Vincić i Michał Filip w barwach klubu z Radomia

W nadchodzącym sezonie barw Cerrad Czarnych Radom bronić będą Dejan Vincić i Michał Filip.

Słoweniec to rozgrywający, który w minionym sezonie występował w barwach utytułowanego tureckiego Halkbank Ankara. Nasz nowy nabytek ma 30 lat i 203 cm wzrostu.

Dejan Vincić nie po raz pierwszy zagra w Plus Lidze. W roku 2012 był zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Mamy nadzieję, że powrót do Polski będzie bardzo udany, a Dejan znacząco przyczyni się do sukcesów Cerrad Czarnych Radom w nadchodzącym sezonie.

Bardzo cennym nabytkiem jest Michał Filip, czołowy atakujący Plus Ligi, który trzy poprzednie sezony spędził w stołecznym klubie Onico AZS Politechnika Warszawska. Pochodzący z Rzeszowa 22 latek ma 197 cm wzrostu, a karierę zaczynał na pozycji przyjmującego co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym zawodnikiem.

Witamy Michała w Radomiu pokładając nadzieję, że jego skuteczność w Cerrad Czarnych Radom będzie jeszcze lepsza niż dotychczas.

Pozyskani zawodnicy zastąpią Michała Kędzierskiego i Bartłomieja Bołądzia. W tym miejscu czujemy się zobowiązani podziękować chłopakom za wylane na parkiecie hektolitry potu dla naszej drużyny i życzyć im samych sportowych sukcesów w nowych klubach.