Terminarz 2018/2019

RUNDA PLAY-OFF - sezon 2018/2019 

Play-Off o miejsca 5-6 
(Rywalizacja  toczy się do 2.zwycięstw):

1. mecz: Cerrad Czarni Radom
- PGE Skra Bełchatów - 3:2 (25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14)
2. mecz:
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom3:2 (23:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:13)
3. mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 25 kwietnia, 17:30, hala MOSiR Radom

ĆWIERĆFINAŁ
(Rywalizacja w ćwierćfinale toczy się do 2.zwycięstw):

1. mecz:
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom3:2 (27:29, 25:22, 21:25, 25:17, 15:13)
2. mecz: Cerrad Czarni Radom
- Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (26:28, 25:20, 34:32, 25:21)
3. mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)

- awans do półfinału
: Aluron Virtu Warta Zawiercie

RUNDA ZASADNICZA - sezon 2018/2019
 ( nr. kolejki: gospodarz - gość, data spotkania) - terminarz spotkań w trakcie sezonu może ulec zmianie.


1. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
2. kolejka: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
3. kolejka: Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)
4. kolejka: Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
5. kolejka: Aluron Virtu Warta Zaweircie - Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25, 23:25, 19:25)
6. kolejka: Łuczniczka Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 25:19, 23:25, 18:25)
7. kolejka: Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:22) 
8. kolejka: Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:23)  - mecz anulowany z powodu wycofania się drużyny Stoczni z rozgrywek PlusLigi
9. kolejka: Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
10.kolejka: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (16:25, 25:23, 25:21, 25:19)
11. kolejka: Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
12. kolejka: Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)
13. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (22:25, 22:25, 28:26, 16:25) 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

14. kolejka: Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 3:0  (25:16, 25:16, 25:20)
15. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (16:25, 25:20, 25:14, 18:25, 15:7)
16. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:20, 15:25, 25:17) 
1/4 Pucharu Polski: Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (18:25, 19:25, 25:23, 21:25) 
17. kolejka: ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
18. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:21. 19:25, 26:24, 30:28)
19. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:23, 25:14, 25:21) 
20. kolejka: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:15, 25:17, 31:29)
21. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Stocznia Szczecin  - mecz odwołany z powodu wycofania się ligi Stoczni
22. kolejka: MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 (25:23, 12:25, 28:30, 19:25)
23. kolejka: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 10:15)
24. kolejka: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 25:23)
25. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
26. kolejka: Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom  3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:20)