CzarniTV: Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom w PSP w Bielisze! (VIDEO)

We wtorek (5 marca) Cerrad Czarni Radom, gościli w Bielisze w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej. Uczniowie placówki odbyli w ramach zajęć z wychowania fizycznego #LekcjęZCerradCzarnymiRadom!


LEKCJA Z CERRAD CZARNYMI RADOM W PSP W BIELISZE - GALERIA

Pierwszym naszym przystankiem w 2019 roku była gmina Zakrzew, gdzie odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bielisze! - Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym roku będzie przez nas realizowana - podkreśla Sławomir Monik.

Siatkarze drużyny Wojskowych: Tomek Fornal, Kuba Rybicki oraz Norbert Huber przeprowadzili lekcję z siatkówki. - Nie zabrakło elementów techniki, wspólnej gry i przede wszystkim autografów i wspólnych rozmów z zawodnikami - dodaje Sławomir Monik.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Bielisze, która mieści się w gminie Zakrzew!