RCS - Grupy Naborowe
W roku szkolnym 2017/18 Radomskie Centrum Siatkarskie CZARNI tradycyjnie prowadzić szkolenie z najmłodszymi. Zajęcia grup odbywają się w salach gimnastycznych następujących placówek oświatowych:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomiu, ul. Batalionów Chłopskich 16.
poniedziałek (godz. 13.30-14.30) - opiekun Kamil Pietralski
środa (godz. 13.30-15.30) - opiekun Kamil Pietralski
czwartek (godz. 14.25-15.30) - opiekun Kamil Pietralski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Radomiu, ul. Rapackiego 24 (wejście od ul. Chodowicza)
poniedziałek (godz. 16.30-18.00) - opiekun Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk (rocznik 2006)
środa (godz. 15.30-17.00) - opiekun Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk (rocznik 2006)
O lewej strony górny rząd:
Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk Dąbrowski Aleksander, Baranowski Cyprian, Posuniak Mikołaj, Deja Oskar,Wardzyński Igor, Sikora Dawid, Di Cara Leonardo, Grochala Piotr
Od lewej dolny rząd:
Zaczek Filip, Kubczyński maciej, Grzanka Oliwier, Suty Alekscander, Zawisza Filip, Skurosz Mateusz,
Białkowski Jan, Garbalski Miłosz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomiu, ul. Sandomierska 19.
poniedziałek (godz. 15.40-17.10) - opiekun Paweł Nowak
wtorek (godz. 15.00-16.30) - opiekun Paweł Nowak
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Radomiu, ul. Powstańców Śląskich 4.
poniedziałek (godz. 17.00-18.30) - opiekun Rafał Skórnicki (rocznik 2005)
wtorek (godz. 13.50-16.15) - opiekun Sylwia Puchalska
środa (godz. 17.00-18.45) - opiekun Rafał Skórnicki (rocznik 2005)
czwartek (godz. 14.45-16.15 - opiekun Sylwia Puchalska
piątki (godz. 17.00-18.30) - opiekun Rafał Skórnicki (rocznik 2005)
Trener: Rafał Skórnicki
Od lewej górny rząd : trenerRafał Skórnicki, Kacper Ciemięga, Piotr Modrzecki, Bartek Barański, Jan Lipiński, Mikołaj Bujak
od lewej dolny rząd z piłkami: Wiktor Adamski , Jakub Okoń, Bartek Kostkiewicz, Jakub Malinowski, Bartek Płokita, Tomasz Trafisz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu, ul. Miła 18.
poniedziałek (godz. 15.30-17.00) - opiekun Paweł Płatos
poniedziałek (17.00-18.30) - opiekun Paweł Płatos (rocznik 2004)
środa (17.00-18.30) - opiekun Paweł Płatos
czwartek (godz. 17.00-18.30) - opiekun Paweł Płatos
piątek (godz. 16.30-18.00) - opiekun Artur Maroszek (rocznik 2003)
XIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu, ul. 25 Czerwca 76
czwartek (godz. 16.00-17.30) - opiekun Artur Maroszek (rocznik 2003)
Grupa naborowa: trener Sylwia Płatos
Młodzież pragnącą podjąć treningi w Naszym Klubie zapraszamy do wymienionych szkół i zgłoszenie się do opiekuna grupy.