Zmiana w sztabie trenerskim Cerrad Czarnych Radom

Zmiana na stanowisku trenera przygotowania fizycznego w sztabie drużyny Cerrad Czarnych Radom. Dotychczasowego trenera Marcina Grabowskiego zastąpi Jakub Szyszka.

Od 27 lutego pracę na stanowisku trenera przygotowania fizycznego rozpoczął Jakub Szyszka, który zastąpił Marcina Grabowskiego.  - Z powodów osobistych Marcin Grabowski zakończył współpracę z naszym klubem. W jego miejsce zatrudniliśmy Jakuba Szyszkę, którego mieliśmy okazję poznać na siłowni Platinium Fitness Radom, na której trenuje nasza drużyna. Po rozmowach doszliśmy do porozumienia i rozpoczynamy wspólną pracę. Dziękujemy Marcinowi Grabowskiemu za pracę w ostatnich dwóch sezonach i życzymy powodzenia w dalszej pracy zawodowej.  - podkreśla Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A.

Jakub Szyszka jest trenerem od osiemnastego roku życia, a ze sportem związany jest od ośmiu lat. Jest certyfikowanym trenerem kulturystyki (PAS Polska), trenerem Crossfit Level 1(Crossfit Bold, Londyn) , trenerem CrossCore (Hokksund, Norwegia), olimpijskiego podnoszenia ciężarów (certyfikat Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów) oraz trenerem gimnastyki w Crossficie Level 1 (Kraków).

Jakub Szyszka obecnie jest studentem fizjoterapii na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, a także  ukończył szkolenia o tematyce suplementacji, żywienia oraz przygotowania motorycznego zawodników różnych dyscyplin sportowych. Aktualnie jest również trenerem personalnym w klubie Platinium Fitness Radom.  

W swoim sportowym CV, Jakub Szyszka może zapisać również występy na polskich oraz międzynarodowych turniejach jako zawodnik CrossFit.  Jakub Szyszka odpowiadał również za przygotowanie fizyczne radomskiego pięściarza, Michała Żeromińskiego.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w pracy z drużyną Cerrad Czarnych Radom! Witamy w drużynie!