Terminarz 2021/2022

Terminarz meczów Cerrad Enea Czarnych Radom w rundzie zasadniczej rozgrywek PlusLigi mężczyzn – sezon 2021/2022:
(terminarz może ulec zmianie)


1.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Projekt Warszawa 0:3 (16:25, 17:25, 23:25)
2.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)
3.kolejka: Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:23, 26:24, 25:14)
4.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Trefl Gdańsk  3:1 (25:19, 20:25, 31:29, 26:24)
5.kolejka: Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom  1:3 (26:28. 25:23, 27:29,23:25)
6.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
7.kolejka: GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom  3:1 (25:17, 18:25, 29:27, 25:21)
8.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)
9.kolejka: Cuprum Lubin – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (23:25, 25:19, 26:24, 23:25, 15:17) 
10.kolejka: LUK Lublin – Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 22:25, 25:18, 25:14)
11.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Stal Nysa 3:1 (25:18, 21:25, 25:23, 25:21)
12.kolejka: Jastrzębski Węgiel – Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:9, 25:22)
Puchar Polski: Krispol Września - Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (25:16, 13:25, 21:25, 25:15, 10:15)
13.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14.kolejka: Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (28:26, 25:19, 17:25, 24:26, 13:15)
15.kolejka: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom - mecz został przełożony
16.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów  - mecz został przełożony
Puchar Polski: Cerrad Enea Czarni Radom - Stal Nysa (20.01) - 18:00 - hala MOSiR Radom 
17.kolejka: Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom (24.01)
18.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki (29.01)
19.kolejka: Aluron CMC Warta Zawiercie – Cerrad Enea Czarni Radom (5.02)
20.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice (12.02)
21.kolejka: Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Enea Czarni Radom (19.02)
22.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin (5.03)
23.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – LUK Lublin (12.03)
24.kolejka: Stal Nysa – Cerrad Enea Czarni Radom (19.03)
25.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel (26.03)
26.kolejka: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom (2.04)