Bilety i Karnety

Cena biletu w sezonie 20019/2020 na mecz z udziałem siatkarzy Cerrad Enea Czarni Radom w hali przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu są w cenach: bilet stojący - 15 zł, bilet ulgowy - 20zł, bilet normalny - 30zł, ławeczki - 20zł.

Tradycyjnie prowadzona jest sprzedaż całosezonowych karnetów. Cena wynosi 400 zł. Wydając wspomnianą kwotę, sympatycy piłki siatkowej będą mieli zagwarantowane miejsca na wszystkie mecz sezonu zasadniczego, mecze kolejnej rundy, a także potyczki Pucharu Polski, które rozegrane zostaną w Radomiu.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej meczu piłki siatkowej mężczyzn zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów.

Miejsca w hali
Miejsca w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.


Bilety ulgowe
Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się i studentów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.


Dzieci do lat 7
Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dzieci do lat 7 nie posiadające biletu zajmuje miejsce na kolanach rodzica/opiekuna.


Sprzedaż biletów
Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://kupbilet.mosirradom.pl oraz w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9.