CzarniTV: Konferencja prasowa przed ostatnim meczem sezonu (VIDEO)

W czwartek (25 kwietnia) Cerrad Czarni Radom po raz ostatni w tym sezonie, powalczą o zwycięstwo w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2018/2019. W hali MOSiR-u zamelduje się PGE Skra Bełchatów. Stawką tego pojedynku będzie 5. miejsce na koniec obecnych rozgrywek. Zapraszamy do obejrzenia przedmeczowej konferencji prasowej, w której udział wzięli szkoleniowiec Robert Prygiel oraz kapitan Wojskowych, Dejan Vincić.Od czwartku (18 kwietnia) można zakupić wejściówki na trzeci, decydujący mecz w rundzie play-off  Cerrad Czarnych Radom o 5. miejsce! W hali MOSIR-u w Radomiu zamelduje się aktualny jeszcze mistrz Polski, PGE Skra Bełchatów! Wejściówki są do zakupienia na stronie https://kupbilet.mosirradom.pl/.  Tradycyjnie będzie prowadzona również sprzedaż biletów w kasach MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9. Bilety będzie można nabyć w dniu meczu, na dwie godziny przed rozpoczęciem pojedynku.

Zapraszamy na ostatni mecz sezonu w sezonie 2018/2019! Przyjdź i dopingu zespół Cerrad Czarnych Radom! Musisz być z nami!

Ceny biletów na mecz Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (25 kwietnia 2019 - 17:30 - hala MOSiR Radom - ul. Narutowicza 9):
👉Normalny - 30 zł.
👉Ulgowy - 20 zł.
👉Ławeczki - 20 zł
👉Stojący - 15 zł