Zapraszamy na Kadziu Summer Volleyball Camp !

Łukasz Kadziewicz zaprasza na sportowe wakacje! Kadziu Summer Volleyball Camp – unikatowa oferta dla młodych sportowców dzieci i młodzież w wieku 10 – 17 lat będą mieli rzadką okazję przekonać się osobiście, jak wygląda życie sportowca!

Ofertę niezwykłych wakacji przygotowali bowiem zawodowcy i profesjonaliści w branży: Fundacja Druga Szansa Łukasza Kadziewicza. „Kadziu Summer Volleyball Camp” to siedem intensywnych dni, jakie uczestnicy spędzą w dniach 21-28 lipca pod opieką wykwalifikowanej kadry w Hotelu Colosseum w Olecku. Bogaty program atrakcji przewiduje pracę na hali, jak również szereg interesujących spotkań z autorytetami polskiego świata sportu. 

Organizatorzy zapowiadają, że będzie to intensywny tydzień wypełniony przede wszystkim sportem, ale też doskonałą zabawą. Ciekawie zaplanowany program przewiduje, że dzieci i młodzież będą każdego dnia brali udział w dwóch treningach, które odbędą się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zajmie się tym m.in. pomysłodawca obozu – Łukasz Kadziewicz, który będzie na miejscu, wspierając podopiecznych swoim doświadczeniem. Warto przypomnieć, że siatkarz odniósł w swojej karierze wiele sukcesów (np. srebrny medal podczas Mistrzostw Świata w Japonii (2006) czy trzykrotne wicemistrzostwo Polski), a obecnie jest dziennikarzem w Polsat Sport, komentującym mecze ligowe i reprezentacyjne. 

Wyjazd na obóz będzie zatem dla młodych sportowców szansą na osobiste poznanie autorytetu i rozwijanie przy nim swoich umiejętności. Młodzież spotka się także osobiście z siatkarskimi ikonami, jakimi niewątpliwie są Piotr Gruszka i Piotr Gacek. W planach przewidziane są także zajęcia survivalowe z żołnierzem GROM, a także spotkania z psychologiem sportu, kucharzem sportowców oraz praktyczne szkolenie z pierwszej pomocy. 

„Kadziu Summer Volleyball Camp” zapowiada się zatem niezwykle interesująco, bowiem stawia na zaprezentowanie w praktyce, jak wygląda i z czym związane jest życie sportowców. To doskonała okazja, by uczestnicy przekonali się, czy są gotowi na zmierzenie się z realizacją swoich sportowych marzeń i przekucie ich w zawodową rzeczywistość. Organizator obozu: Fundacja Druga Szansa Łukasza Kadziewicza oraz sam sportowiec są przekonani, że sport uczy i wychowuje, co ma ogromne znaczenie w pracy z młodzieżą z różnych środowisk. Zdobyte na takiej drodze wartości, w tym podczas obozu, procentują według nich w dorosłym życiu. 

Kontakt/ zapisy: obozkadziewicz@gmail.com / +48 574 -855-162