CzarniTV: Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom w PSP w Przysusze! (VIDEO)

Drużyna Cerrad Czarnych Radom, gościła w Przysusze w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej nr 2. Uczniowie placówki odbyli w ramach zajęć z wychowania fizycznego #LekcjęZCerradCzarnymiRadom! Klub z Radomia reprezentowali Michał Ruciak, Wojciech Żaliński oraz Michał Filip!Kolejnym naszym przystankiem w ramach projektu Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom roku była Przysucha, gdzie odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2! - Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym roku jest przez nas realizowana - podkreśla Sławomir Monik.

Siatkarze drużyny Wojskowych: Michał Ruciak, Michał Filip oraz Wojciech Żaliński spotkali się z młodzieżą, gdzie przeprowadzili zajęcia z piłki siatkowej.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Przysusze!