Gramy w jednej drużynie! Firma FitEat!

Sezon 2018/2019 był wyjątkowy dla firmy FitEat.co / Łyżka i Widelec, dla której był to debiut z Cerrad Czarni Radom w rozgrywkach PlusLigi ‼️ Dziękujemy, że jesteście z nami‼️#GramyRazem
 

Firma FITEAT od sezonu 2018/2019 rozpoczęła wspierać poczynania Cerrad Czarnych Radom w rozgrywkach PlusLigi, a dodatkowo zagościła na strojach drużyny Cerrad Czarnych Radom.

Firma FITEAT zajmuje się cateringiem dietetycznym. FITEAT to dania skomponowane m.in. ze świeżych owoców i warzyw, pochodzących od lokalnych producentów. Warto zaznaczyć, że główna siedziba FITEAT znajduje się na terenie południowego Mazowsza, które nazywane jest polskim zagłębiem owocowo-warzywnym. To gwarantuje świeżość posiłków FITEAT. Mięsa, ryby, a także nabiał pochodzą wyłącznie od certyfikowanych producentów, stawiających na wysoką jakość swoich produktów.

Ze względu na bliskość lokalnych wytwórców, produkty do dań FITEAT dostarczane są codziennie. FITEAT gwarantuje szybką i profesjonalną obróbkę termiczną, a następnie szokowe chłodzenie. Wszystko zgodne z wymaganiami certyfikowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP.

- Dziękujemy za pierwszy, wspólnie rozegrany sezon! Cieszymy się ze współpracy jaka nawiązała się między klubem a firmą FITEAT. Liczymy na dalszą tak udaną współpracę - dodaje prezes WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.