Gramy w jednej drużynie! Firma Jazienicki!

Kolejną firmą, której pragniemy podziękować za ubiegły sezon w PlusLidze, jest firma Jazienicki - maszyny budowlaneFirma Jazienicki, jest najdłużej działającą firmą usługową w branży elektronarzędzi i maszyn budowlanych w regionie radomskim.


Firma P.U.H. JAZIENICKI istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat. Jest najdłużej działającą firmą usługową w branży elektronarzędzi i maszyn budowlanych w rejonie radomskim. Dzięki zaufaniu klientów, przedsiębiorstwo Pana Jerzego Jazienickiego, osiągnęło szybki sukces.

Wiedza na temat sprzętu budowlanego, profesjonalizm i doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy nad stałym rozwojem firmy pozwoliły w 2004 roku na poszerzenie działalności o sprzedaż i serwis. Obecnie Jazienicki - maszyny budowlane, jest liderem w sprzedaży najbardziej znanych i pożądanych na polskim rynku marek elektronarzędzi: HITACHI ; BOSCH ; MAKITA ; FEIN ; RYOBI ; CELMA ;MILWAUKEE ; DE WALT , maszyn budowlanych :BELLE ; KREBER ; ENDRESS ; WACKER ; ENAR ; NORTON ; FOGO , sprzętu ogrodniczego : STIGA ; AGROMA ; MAKITA ; WORLD i narzędzi ręcznych PROXON ; STANLEY ; FELO i innych. Zakres usług firmy obejmuje wypożyczalnię i sprzedaż elektronarzędzi, sprzętu budowlanego, ogrodniczego, czyszczącego i osprzętu.

- Możemy poszczycić się najdłuższym na radomskim rynku doświadczeniem w branży i tradycyjną polską otwartością wobec klienta. Jesteśmy darzeni dużym zaufaniem, o czym świadczy fakt, że klienci do nas wracają. - podkreśla właściciel firmy, Jerzy Jazienicki.