CzarniTV: Mikołajki z Cerrad Enea Czarnymi Radom w Lewiatanie (VIDEO)

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom korzystając z chwili wolnego między treningami, wybrali się do jednego z naszych sponsorów! W środę (4 grudnia) drużynę Wojskowych można było spotkać w markecie Lewiatan przy ul. Mieszka I. Na mieszkańców Radomia oraz klientów sklepu nie zabrakło niespodzianek! 
W środę (4 grudnia) w markecie Lewiatan przy ul. Mieszka I, odbyły się Mikołajki z Cerrad Enea Czarnymi Radom! Podczas tego wyjątkowego wydarzenia mieszkańcy Radomia oraz klienci sklepu mogli spotkać siatkarzy drużyny Wojskowych: Dejana Vincicia, Thanasisa Protopsaltisa, Damiana Borucha oraz Bartłomieja Grzechnika, Bartosza Firszta i Brendena Sandera.

MIKOŁAJKI Z CERRAD ENEA CZARNYMI RADOM W LEWIATANIE (GALERIA)

- Korzystając z chwili wolnego na zaproszenie naszego sponsora, wybraliśmy się na Mikołajki w Lewiatanie. Była to wspaniała okazja by mieszkańcy naszego miasta, kibice mogli nie tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale również porozmawiać nie tylko o siatkówce. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału video z Mikołajek Cerrad Enea Czarnych Radom w Lewiatanie! Materiał przygotowany został przez telewizję klubową CzarniTV!