Ruszył oficjalny sklep Cerrad Enea Czarnych Radom!

Od czwartku (12 grudnia) działa już internetowy sklep drużyny Cerrad Enea Czarni Radom! Od dziś klubowe gadżety drużyny Wojskowych można kupować za pośrednictwem strony www.sklep.wksczarni.pl!Pragniemy poinformować że internetowy, oficjalny sklep Cerrad Enea Czarnych Radom, został otwarty! Od tej pory mogą Państwo zakupić koszulki meczowe naszej drużyny, bluzy, maskotki i inne gadżety! Sukcesywnie będziemy powiększać gamę produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania kibiców siatkówki, a zwłaszcza sympatyków naszej drużyny!

Sprzedaż na razie odbywać się będzie jedynie on-line, za pośrednictwem strony www.sklep.wksczarni.pl. - Wreszcie uruchomiliśmy internetowy sklep z gadżetami drużyny Cerrad Enea Czarni Radom. Od nowego roku, większość asortymentów będzie się również znajdować w sklepie stacjonarnym, który będzie funkcjonować na każdym meczu domowym zespołu Cerrad Enea Czarni Radom. Na razie do dyspozycji drużyny oddajemy sklep internetowy, który liczymy będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. - powiedział dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom, Marcin Tomczyk. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego www.sklep.wksczarni.pl, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe gadżety drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!