Wigilia drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom oraz Stowarzyszenia Czarni Radom (VIDEO)

W poniedziałek (16 grudnia) w restauracji Łyżka i Widelec, odbyła się Wigilia Stowarzyszenia Czarnych Radom oraz drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom, której przewodniczył Jego Ekscelencja ks. Biskup Adam Odzimek. Zapraszamy do obejrzenia materiału video przygotowanego przez telewizję klubową #CzarniTV. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w restauracji Łyżka i Widelec w Radomiu, odbyła się uroczystość wigilijna siatkarskiej rodziny Cerrad Enea Czarnych Radom. Podczas uroczystego wieczoru nie zabrakło sponsorów klubu, drużyny WKS-u oraz zaproszonych gości. Na spotkaniu opłatkowym byli również trenerzy Radomskiego Centrum Siatkarskiego. 

WIGILIA DRUŻYNY CERRAD CZARNYCH RADOM ORAZ STOWARZYSZENIA CZARNI RADOM (GALERIA)

Wieczór Wigilijny w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom nie mógłby odbyć się bez duszpasterza radomskiego klubu siatkarskiego, Jego Ekscelencji ks. Biskupa Adama Odzimka. Podczas tego wyjątkowego wieczoru, nie zabrakło wspólnych wspomnień, gratulacji za wyniki dla siatkarzy radomskiej drużyny, ale przede wszystkim wspólnego łamania się opłatkiem i życzeń na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nowy rok.

Drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom ponownie zaprezentowała się w eleganckich garniturach od firmy Dastan, a pod choinką znalazły się prezenty od świętego Mikołaja, który upominki przekazał w ręce sponsora tytularnego drużyny, firmy Cerrad.