Kibicu! Czarni wzywają! Wspieraj Wojskowych w Jastrzębiu-Zdrój!

Po serii dwóch domowych pojedynków, przed drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom kolejne ligowe zmagania. Tym razem o kolejne punkty do tabeli PlusLigi drużyna Wojskowych powalczy na terenie Jastrzębskiego Węgla. Kibice zespołu WKS-u, organizują wyjazd na to spotkanie.Kibice WKS-u organizują wyjazd na zbliżający się pojedynek  Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom. W najbliższą sobotę (22 lutego) o godzinie 20:30, hala widowiskowo-sportowa w Jastrzębiu Zdroju będzie areną zmagań w ramach 20. kolejki PlusLigi mężczyzn w sezonie 2019/2020.

Na mecz w Jastrzębiu-Zdroju, zapraszają kibice Czarnych Radom, którzy organizują wyjazd. - Ostatnie zwycięstwa to w dużej mierze zasługa kibiców, o czym wspominali sami zawodnicy oraz sztab szkoleniowy. Dlatego nie pozostaje nic innego jak w najbliższą sobotę wybrać się na wyjazdowy mecz do Jastrzębia Zdroju, by wspierać dopingiem Czarnych w walce o kolejne punkty. - podkreślają kibice WKS-u.

Koszt wyjazdu to kwota 50-70 zł. Wyjazd zaplanowany został w godzinach popołudniowych. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie kibiców Czarnych Radom - kliknij TUTAJ!