Wojciech Włodarczyk odchodzi z Cerrad Enea Czarnych Radom

Wojciech Włodarczyk po sezonie 2019/2020 żegna się z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom. 29-letni przyjmujący w barwach drużyny Wojskowych wystąpił w 23 meczach zdobywając łącznie dla zespołu z Radomia 184 punkty. Z Cerrad Enea Czarnymi Radom w ostatnich rozgrywkach sięgnął po 7. miejsce w PlusLidze.29-letni przyjmujący, Wojciech Włodarczyk po rozgrywkach 2019/2020 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn odchodzi z drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Do zespołu Roberta Prygla popularny "Włodi" trafił z włoskiej Serie A, gdzie reprezentował barwy Volley Castellana Grotte.

W drużynie Wojskowych w ostatnim sezonie PlusLigi, Wojciech Włodarczyk wystąpił w 23 meczach. 29-letni przyjmujący z sumą 184 punktów na swoim koncie, był trzecim najlepiej punktującym w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom. Dodatkowo Wojciech Włodarczyk był również trzecim siatkarzem w zespole, z największą liczbą punktowych bloków - 23 "oczka". Z kolei w elemencie przyjęcia zagrywki, popularny "Włodi" ze skutecznością 43,96%, uplasował się również na najniższym stopniu podium.

W sezonie 2019/2020 Wojciech Włodarczyk dwukrotnie wybierany był również najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu. Wojciech Włodarczyk jest trzecim siatkarzem, który opuszcza zespół Cerrad Enea Czarnych Radom. Wcześniej z klubem pożegnali się Karol Butryn oraz kapitan Dejan Vincić.

Dziękujemy Wojtku za pełen profesjonalizm i cały ubiegły sezon w barwach drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom! Życzymy Ci dużo zdrowia i do zobaczenia!