Nowy sponsor drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!

Nowy sponsor drużyny Cerrad Enea Czarni Radom! Witamy firmę Polska Grupa Brokerska! Polska Grupa Brokerska jest firmą stworzoną przez pasjonatów branży ubezpieczeniowej - ludzi posiadających długoletnie doświadczenie, zarówno na stanowiskach kierowniczych w zakładach ubezpieczeń, jak i ludzi, którzy od podstaw rozwijali niełatwy rynek brokerski w naszym kraju.

 

Polska Grupa Brokerska Sp. z o.o. powstała z połączenia doświadczenia profesjonalistów znających rynek produktów ubezpieczeniowych oraz fachowców od oceny ryzyka i analizy zagrożeń. Firma jako pełnomocnik reprezentuje klienta w relacjach z Zakładami Ubezpieczeń w kwestiach przygotowania i negocjowania oferty kierując się potrzebami klienta i specyfiką działalności. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę opracowuje analizy, których celem jest zidentyfikowanie i zminimalizowanie występujących zagrożeń.

Z uwagi na skalę działania i doświadczenie firma posiada ogromny potencjał negocjacyjny. W przypadku wymogów formalnych lub ustawowych organizuje również przetargi na wybrane grupy ubezpieczeń. Na życzenie prowadzona jest bieżąca obsługa polis, jak również pomoc w dochodzeniu roszczeń i likwidacji szkód. 

Więcej informacji o firmie Polska Grupa Brokerska Sp. z o.o. znajdą Państwo klikając pod tym linkiem - TUTAJ!