Mecz Cerrad Enea Czarnych Radom z Cuprum Lubin przełożony

W związku z wykryciem koronawirusa w zespole Cuprum Lubin, środowy mecz Cerrad Enea Czarnych Radom z zespołem Cuprum Lubin został odwołany.W środę (14 października) o godzinie 18:00 Cerrad Enea Czarni Radom w ramach 7. kolejki PlusLigi mężczyzn mieli zmierzyć się z zespołem Cuprum Lubin. Do spotkania hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9 jednak nie dojdzie, ponieważ w drużynie z Lubina wykryto zakażenie korona wirusem. W związku z powyższym mecz zostanie rozegrany w innym terminie.

KOMUNIKAT KLUBU CUPRUM LUBIN:

"Klub Cuprum Lubin S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy jeden pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem typu SARS-COV-2 w naszej drużynie.

W związku z zaistniałą sytuacją, do miejscowego sanepidu zgłoszone zostały wszystkie osoby, które w ostatnim czasie miały kontakt z zakażonym. Znajdują się oni w domowej izolacji. Klub pozostaje w stałym kontakcie ze służbą sanitarną i władzami ligi.
Zapewniamy, że zakażony zawodnik czuje się dobrze i pozostaje w kwarantannie domowej. Zgłaszane przez niego objawy to bóle mięśni oraz uporczywy kaszel.
Informujemy również, że klub wystąpił z prośbą do PLS o przełożenie najbliższych spotkań, tj. zaplanowanego na jutro starcia z Cerrad Eneą Czarnymi Radom oraz sobotniego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów. O wszelkich decyzjach i zmianach w terminarzu spotkań będziemy informować na bieżąco. "

Zespołowi Cuprum Lubin życzymy zdrowia oraz jak najszybszego powrotu na ligowe boiska.

Bilety zakupione na mecz Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin w ramach 7. kolejki rozgrywek 2020/2021  zachowują swoją ważność. Nowy termin meczu podamy po ustaleniu daty przez PlusLigę.