Wychowanek klubu zostaje w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom!

Wychowanek RCS Czarnych Radom, Kuba Sadkowski pozostaje w zespole Cerrad Enea Czarnych Radom na sezon 2021/2022! Dla 19-letniego środkowego ubiegłe rozgrywki były debiutem na parkietach PlusLigi mężczyzn! To szósty zawodnik klubu z Radomia, zakontraktowany na kolejny sezon.19-letni zawodnik gra na pozycji środkowego i mierzy 209 cm wzrostu. Kuba Sadkowski w lipcu 2020 roku został zaproszony do treningów z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom. Młody siatkarz od początku przygotowań do rozgrywek 2020/2021 w PlusLidze prezentował bardzo dobrą dyspozycję, czego efektem był podpisany kontrakt z klubem i włączeniem do szerokiego składu drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.


W trakcie sezonu 2020/2021 wychowanek RCS Czarnych Radom zaczął regularnie trenować z zespołem Wojskowych, a następnie znalazł się w składzie meczowym. Kuba Sadkowski debiut na parkietach PlusLigi zaliczył 28 listopada 2020 roku, kiedy to zespół Cerrad Enea Czarnych Radom mierzył się na wyjeździe w hali Ergo Arena z Treflem Gdańsk. 

Sezon 2020/2021 w seniorskim zespole Cerrad Enea Czarnych Radom będę wspominał bardzo dobrze. Był to mój pierwszy sezon w seniorskiej siatkówce i na pewno zapamiętam go na długo. Treningi oraz rady jakie otrzymywałem od trenerów jak i kolegów z drużyny dały mi niezwykle dużo. Moim głównym celem w ubiegłym sezonie było zdobycie jak największej wiedzy i skorzystanie z doświadczeń tak utytułowanych siatkarzy. Starałem się czerpać jak najwięcej i wydaje mi się, że przyniosło to oczekiwane efekty. - powiedział środkowy Cerrad Enea Czarnych Radom, Kuba Sadkowski

Kuba Sadkowski jest szóstym zawodnikiem zakontraktowanym na sezon 2021/2022. Wcześniej umowy z radomskim klubem podpisali: Michał Ostrowski, Daniel Gąsior, Michał Kędzierski oraz dwa libero Mateusz Masłowski oraz Maciej Nowowsiak. 

Skład Cerrad Enea Czarnych Radom na sezon 2021/2022:
Rozgrywający: Michał Kędzierski
Atakujący: Daniel Gąsior
Środkowi: Michał Ostrowski, Kuba Sadkowski
Przyjmujący:
Libero: Mateusz Masłowski, Maciej Nowowsiak