Jakub Ziętek trenerem przygotowania fizycznego drużyny Wojskowych!

W sezonie 2021/2022 do sztabu trenerskiego Cerrad Enea Czarnych Radom dołączy nowy trener przygotowania fizycznego! O jak najlepsze przygotowanie motoryczne naszych siatkarzy w zbliżających się rozgrywkach PlusLigi, zadba trener Jakub Ziętek! Witamy w klubie i drużynie Wojskowych!Od sezonu 2021/2022 dojdzie do zmiany na stanowisku trenera przygotowania fizycznego w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom. W miejsce Jakuba Szyszki, który pożegnał się z radomskim klubem, znajdzie się Jakub Ziętek.

Nowy trener przygotowania fizycznego Wojskowych na co dzień pracuje w klubie Platinium Fitness Radom, gdzie jest trenerem personalnym. Jakub Ziętek jest trener personalnym od dziesięciu lat. Oprócz tego jest instruktorem kulturystyki i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu Instruktor TRX, CrossCore, trójboju siłowego, podnoszenia ciężarów i kettlebel oraz boksu. W swoim zawodowym CV ma ukończony Phase I Szkolenia EPI opatrzone certyfikatem NCSC (National Certificate in Strength & Conditioning). Jakub Ziętek jest również wielokrotnym uczestnikiem zawodów Crossfit w Polsce oraz medalistą Mistrzostw Polski Kettlebell. 

Jakub Ziętek to kolejna nowa postać w sztabie trenerskim zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom. Przypomnijmy tylko, że rolę pierwszego szkoleniowca pełnić będzie Jakub Bednaruk, a jego asystentem będzie Krzysztof Michalski. Na stanowisku statystyka z kolei zobaczymy Piotra Piotrowskiego.

Jakub witamy w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom! Życzymy Ci powodzenia i do zobaczenia już wkrótce na pierwszych treningach!