Cerrad Enea Czarni nadal bez zwycięstwa w hali Radomskieco Centrum Sportu (VIDEO)

W meczu 8. kolejki PlusLigi mężczyzn siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom podejmowali w hali RCS zespół VC Barkom Kazhany Lwów. Wojskowi nie zdołali sięgnąć po pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością, przegrywając w hali sportowej przy ul. Sruga 63 w trzech setach.Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom po raz czwarty w tym sezonie, rozegrali pojedynek przed własną publicznością. Zespół Jacka Nawrockiego do spotkania w Radomskim Centrum Sportu podchodził po przegranych meczach z Treflem Gdańsk, Asseco Resovią Rzeszów oraz Projektem Warszawa. VC Barkom Kazhany Lwów z kolei do starcia z Wojskowymi podchodził podbudowany pierwszym, historycznym zwycięstwem w PlusLidze. W 7.kolejce ukraiński zespół pokonał po tie-breaku PGE Skrę Bełchatów.

Więcej zadowolenia po pierwszym secie mieli siatkarze Barkomu. Podopieczni trenera Urgisa Krastinsa, premierową odsłonę spotkania rozpoczęli w imponującym stylu. Siatkarze z Ukrainy wygrali pierwszą partię 25:20. Jeszcze większa przewaga drużyny z Lwowa zaznaczyła się w drugim secie, w którym Barkom zwyciężył 25:15. Cerrad Enea Czarni Radom w kolejnej partii starali się odwrócić losy pojedynku, lecz ostatnie słowo należało do drużyny VC Barkom Kazhany, który zwyciężając w trzecim secie 25:22, wygrał cały pojedynek 3:0. Dla zespołu z Lwowa była to pierwsza wygrana za trzy punkty.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z meczu Cerrad Enea Czarni Radom - VC Barkom Kazhany Lwów, przygotowanego przez telewizję klubową CzarniTV. Cerrad Enea Czarni Radom - VC Barkom Kazhany Lwów 0:3 (20:25, 15:25, 22:25)
MVP: Wasyl Tupczij (VC Barkom)
Cerrad Enea Czarni Radom: Schulz (5), Borges (8), Lemański (9), Rusin (1), Warda (3), Woicki (1), Masłowski (libero), Nowowsiak (libero) oraz Nowak (2), Łukasik, Gąsior (1) i Firszt (4)
VC Barkom Kazhany Lwów: Kvalen (8), Szczurow (4), Tupczij (18), Yenipazar (4), Firkal (16), Smoliar (6), Kanajew (libero) oraz  Chołowen